ОБМІН/ПОВЕРНЕННЯ

Умови повернення

Повернення протягом 14 днів


Відповідно до закону» Про захист прав споживача " можливо повернути товар протягом 14 днів з моменту отримання товару за таких умов:

Збережена упаковка, вся комплектація і документація товару

Немає подряпин, потертостей, відколів і слідів використання товару

Присутній голограма (виняток - підводні детектори) і гарантійний талон.

При дотриманні цих умов ви можете повернути товар і отримати повернення грошей, або отримати інший товар з доплатою.

Для того що-б повернути товар, Вам потрібно звернутися в магазин або зателефонувати за  контактним номером телефону 0800334617 . Менеджер оформить вашу заявку і повідомить дані для відправки товару.

Повернення здійснюється через Нову Пошту або доставкою товару в магазин. Послуги кур'єрської служби доставки оплачує покупець. Після отримання товару, представник магазину повинен підтвердити дотримання правил повернення товару і відсутність їх порушення. У зворотному випадку, процес повернення і питання про відшкодування збитків товару обговорюється в персональному режимі. Якщо товар не відповідає умовам повернення, магазин може відмовити Клієнту в поверненні грошових коштів.

Повернення грошей на магазині здійснюється протягом одного банківського дня в робочий час. Віддалене повернення грошей здійснюється протягом 2-х банківських, робочих днів.
Якщо у Вас виникли питання або побажання – телефонуйте, ми із задоволенням Вам відповімо.

Клієнт для нас на першому місці, тому телефонуйте, пишіть і ми обов'язково підемо Вам на зустріч!

У разі заводського браку, виявленого протягом 14 днів, магазин змінює товар на новий, транспортні послуги в такій ситуації теж оплачує магазин
Якщо брак, поломка виявлена по закінченню 14 днів, магазин надає безкоштовний ремонт за гарантійним талоном, транспортні послуги, в такій ситуації, лягають на покупця.

Для того, щоб оформити обмін або повернення вам необхідно:
1) зателефонувати за номером 0800334617 та повідомити про це менеджера;
2) привезти металошукач в магазин за адресою м.Київ, вул. Дмитра Луценка, 12, в будь-який день тижня з 9:00-20:00 або відправити Новою Поштою за адресою м. Київ Відділення №21 Самков Олексій Олексійович 0634119780.


Камрад
вул. Дмитра Луценка, 12 Киев, Украина 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com