Про нас


КАМРАД ДЛЯ КАМРАДОВ

За вивісці зрозуміло, що в «камрад» можна купити металошукач. Але про це пізніше. Головне в КАМРАД - НЕ залізяки, а люди. Засновник магазину Олексій Самков - людина захоплений, товариський. Його легко впізнати по яскравій одязі, шарфу на шиї і гучному голосу. Якщо вам пощастило, і ви зустріли його в магазині - обов'язково поговоріть з ним.

Олексій із задоволенням розповість і про прилади, і про пошук, і пінпоінтер порадить, і на черговий Камрадфест запросить. Запропонує вступити в офіційний клуб шукачів скарбів і отримати «чарівну ксиву» - але ми забігли вперед. Повернемося до клубу трохи пізніше.


Інші співробітники Камрада до пари засновнику - веселі, товариські - камаради, в загальному. Ніколи не проти поговорити з хорошою людиною за чашкою кави або пляшкою пінного - пригостять обов'язково, варто тільки проявити інтерес до пошуку, показати невипадковість своєї появи на вулиці Луценко.


Але розмовами ситий не будеш. Камрад для шукачів скарбів пропонує зовсім безпрецедентні речі. І це не унікальні металошукачі, пінпоінтери, лопати та інше спорядження. Це, в першу чергу, тестдрайв приладів. Так, магазин дає можливість спробувати металошукач і повернути його, якщо не сподобалося. Взяти наступний, потім ще, поки шукач скарбів НЕ підбере собі прилад.


А критерії у кожного археолога-аматора свої. Хтось буде не тільки сам користуватися, а й дітям дасть пошукати - тим треба модель простіше - аську або Мінелаб з серії Go Find. Хтось навпаки в своєму металодетектори не знаходить потрібних налаштувань - йому підійдуть «розумні» і складні прилади, ті ж польські Rutus.


Але навіть це ще не все. Продавці магазину - самі люди захоплені пошуком. Запросіть їх на коп - і вони з задоволенням поїдуть, привезуть якийсь новий МД, поділяться досвідом. Ось який магазин ще так працює?

Камрад
вулиця Дмитра Луценка, 12, Київ, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com