НАШЕ СООБЩЕСТВО


НАШЕ СПIВТОВАРИСТВО

Магазин Камрад утворився в 2008 році. З тих пір наше співтовариство постійно зростає і на даний момент налічує вже понад 85000 чоловік!

За цей час, ми провели вже п'ять KаmradFest, куди приїжджають любителі копа з усієї країни і де проводяться конкурси, розігруються призи, а також змагання за швидкістю знахідок закопаних цілей.У минулому році ми навіть закопали справжню машину в землю і потім подарували яка знайшла її учаснику нашого зльоту!


Також всі наші покупці потрапляють в нашу закриту групу в Facebook, де ми щотижня проводимо розіграші цінних призів: пінпоінтери, котушки, лопати, рюкзаки, різні аксесуари та іншу сувенірну продукцію.

Всі учасники нашої спільноти отримують посвідчення члена пошукової групи, зареєстроване в Міністерстві Юстиції України. Якщо під час копа з металошукачем вас зупинить поліція, то пред'явивши посвідчення, ви можете на законних підставах обгрунтувати, що ви займаєтеся копом на законних підставах.Учасники спільноти з усієї країни знайомляться між собою, діляться і обговорюють знахідки, виїжджають на спільний коп, а багато хто навіть починають дружити сім'ями. В цілому для нас наше співтовариство і є великою родиною! 


Наші учасники і ми самі робимо огляди на цікаві моделі, на новинки, порівнюємо різні апарати, плюс ми викладаємо інформацію з наших з'їздів в нашу закриту групу, інтерв'ю з цікавими людьми, наші походи на коп і знахідки, а також багато іншого.Хоч пошук скарбів досить вузька тематика і вона не так популярна на території колишнього союзу як горезвісні рибалка і полювання, але у нас вже є достатньо сформована компанія, свої знаменитості, а як наслідок і новини, які ми постійно висвітлюємо в нашій групі.

Камрад
вулиця Дмитра Луценка, 12, Київ, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com