• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Teknetics T2 - Изображение 1
 • Металошукач Teknetics T2 - Изображение 2
 • Металошукач Teknetics T2 - Изображение 3

Металошукач Teknetics T2

Teknetics 19397.00
19 397 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  ПРИ ПОКУПКЕ ДАННОГО ДЕТЕКТОРА

  ВЫ ПОЛУЧИТЕ В ПОДАРОК

  Металошукач TEKNETICS T2 з Double-D котушкою 11 " - один з тих детекторів, який можна щиро порадити пошуковикам, які мріють досягти в своєму захопленні надрезультатів. Створений за останнім словом пошукової техніки, оснащений потужною котушкою, цей металошукач заслуговує самих втішних слів!

  Кілька років тому саме TEKNETICS T2 з Double-D котушкою 11" здійснив, що називається, "відкриття століття", виявивши в Африці величезний золотий самородок. Слідом за цим почалася інша "лихоманка" - по всьому світу заповзятливі ділки скуповували TEKNETICS T2, щоб відправити його на золоті копальні в Африку, багато любителів пошуку самородного золота по всьому світу змінили свої прилади на Т2 і по достоїнству оцінили чудові пошукові можливості цього детектора!

  Що ж в ньому такого примітного, що робить Т2 жаданим придбанням для детектористів в інших країнах і звичайно, в Росії?

  TEKNETICS T2 оснащений потужною глибинною Double-D котушкою 11", яка продемонструвала свої високі універсальні пошукові можливості. Наприклад, ви зможете відправитися на майданчики, де до Вас побували десятки і навіть сотні пошуковиків і обов'язково підете звідти з цінними трофеями, тому що датчик приладу дозволяє шукати глибше і точніше, виявляючи навіть дуже дрібні предмети, цілі складної форми, артефакти, розташовані під кутом щодо площини котушки.

  Займіться глибинною розвідкою з Т2 на неосвоєних перспективних майданчиках, знаходите скарби або окремі, навіть мініатюрні монетки, такі, наприклад, як середньовічні дротяні монети-лусочки.

  До речі, про лусочках. Саме TEKNETICS T2 з Double-D котушкою 11", Що працює на високій частоті в 13кГц, є відмінним інструментом для пошуку дрібних предметів з дорогоцінних металів, так що не тільки луска, але і такі складні цілі, як золоті ланцюжки тонкого плетіння або розстебнуті сережки стануть Вашими трофеями, якщо ви купите цей прилад!

  Цифровий індикатор ідентифікації цілей і поліфонічний звуковий відгук допоможуть Вам у справі виявлення по справжньому цінних цілей, а ось весь металомусор Ви будете ігнорувати і не будете витрачате дорогоцінний час, сили і нерви на його витяг із земних надр.

  Скористайтеся динамічним режимом сканування для ходового пошуку і статичним режимом для визначення точного місця залягання знахідки, ніколи не пошкоджуючи раритет необережним ударом лопати.

  Мінерали грунту часто чинять негативний вплив на роботу детектора, урізуючи його глибинні можливості. Але якщо у Ваших руках буде TEKNETICS T2 з Double-D котушкою 11", Вам такі неприємності не страшні: детектор легко балансується по грунту, забезпечуючи граничну глибину пошуку навіть в умовах високомінералізованих грунтів, характерних для золотоносних річок.

  І ще: українські умови пошуку часто називають не просто складними, а непереборно складними для багатьох моделей детекторів. Вологість, перепади температур, механічні навантаження - все це може «витерпіти» тільки металошукач, спеціально адаптований для роботи в Україні!

  Ваш TEKNETICS T2 з Double-D котушкою 11 " не боїться навантажень, він безвідмовно буде знаходити для Вас цінності і в 50-і градусну спеку і в 20-і градусний мороз, витримуючи щоденний багатогодинний і багаторічний графік пошукових робіт.

  Так що можна сказати сміливо - якщо Ви вирішили взятися за справу всерйоз, хочете отримати по-справжньому професійний," заряджений "детектор, TEKNETICS T2 з Double-D котушкою 11" – це Ваш вибір!


  ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

  Принцип дії: VLF Single Frequency
  Робоча частота: 13 кГц
  Три режими роботи: All Metal, Disc, PinPoint
  Ручна і автоматична відбудова від грунту
  Ручна корекція стану Fe2O3
  Цифровий ідентифікатор цілі за шкалою від 0 до 99
  Настроювана чутливість, гучність, дискримінація
  Цифровий індикатор глибини залягання цілі
  Індикатор стану батарей
  Два роз'єми для навушників Jack 1/4"
  Живлення 1,5 в (4 x АА)
  Вага в зібраному стані 1,6 кг
  Температурний діапазон від -20°С до +50°С.


  КОМПЛЕКТАЦІЯ

  Металошукач Teknetics T2
  Котушка 7"x11" DD
  Інструкція російською мовою
  Гарантійний талон


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com