• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Nokta&Makro CF77 Pro - Изображение 1
 • Металошукач Nokta&Makro CF77 Pro - Изображение 2
 • Металошукач Nokta&Makro CF77 Pro - Изображение 3

Металошукач Nokta&Makro CF77 Pro

Nokta&Makro 19590.00
19 590 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  Nokta & Makro CF77 - перед Вами супер розширена комплектація потужного сучасного металошукача, призначеного для глибинної розвідки, повсякденного пошуку і прецизійного пошуку старовини, скарбів, старожитностей, самородного і пляжного золота!

  Ваш новий Nokta & Makro CF77 - це просто монстр з проведення масштабних пошукових операцій в будь-яких природних умовах!

  Підвищена частота роботи 17.5 кГц, три встановлені програми пошуку, можливість використання порогового шуму, а також прецизійне балансування по поточному грунту роблять Nokta&Makro CF77 детектором, з яким можна знайти абсолютно все і скрізь!

  Тільки уявіть: глибинна розвідка місцевості, кроковий пошук на великих просторах, добір на вибитих, колись багатих ділянках, робота на локальних, в тому числі і засмічених місцях – завдяки технічним можливостям і розширеній комплектації Ви зможете з цим приладом перевершити всіх конкурентів!

  У зручному кейсі - рюкзаку розмістився не тільки сам прилад, але і цілих три DD котушки різного розміру!

  Величезна 16" х 18 «котушка відмінно підійде для глибинної розвідки і пошуку заповітних горщиків із золотом і сріблом, ви також зможете заглянути глибше і виявити саме "солодке" в місцях, де побували натовпи шукачів з приладами, обладнаними датчиками середнього і невеликого розміру.

  Середній, стандартний датчик 11 " - це практичне оснащення для крокового, повсякденного пошуку. Використовуйте його, коли цікавий ділянку вже виявлено і знахідки залягають не так глибоко, до 50 см.

  Невелика котушка 9 " - це чіпкий інструментарій для прецизійного і точного пошуку там, де цінності залягають недалеко один від одного, наприклад, при доборі оранки комор монет і гаманців або при пошуку в умовах сучасного пляжу. Дев'ятидюймовка - це і відмінний шанс зробити справжні відкриття на засмічених майданчиках, куди просто бояться сунутися шукачі зі звичайними приладами.

  Детектор оснащений інформативним звуковим відгуком, який Ви оціните завдяки фірмовим дротовим навушникам, які входять в розширений комплект поставки.
  Батарейний блок у детектора мобільний, так що ви зможете його закріпити на блоці управління або на поясному ремені (комплект алкалінових батарей Varta вже є в наборі).

  Вибирайте для себе новенький Nokta & Makro CF77, якщо жадаєте справжніх знахідок і прагнете спробувати в пошуку найрізноманітніші напрямки, ми просто впевнені, що цей прилад стане для Вас справжнім улюбленцем і принесе Вам незабутні відчуття при виявленні численних цікавих і цінних артефактів!


  ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

  Режими пошуку: 3
  Робоча частота: 17.5 кГц
  Баланс грунту: Ручний
  Довжина: 127 — 152 см
  Вага: 1.8 кг
  Підсвічування: Ні
  Водонепроникність: Так
  Русифікація інтерфейсу: Ні
  Гарантія: 2 роки
  Живлення пристрою: Батареї AA 8 шт.


  КОМПЛЕКТАЦІЯ

  Металошукач Macro CF77 Pro
  Котушка 9 " DD (C23)
  Захист на котушку
  Котушка 11 " DD (C28)
  Захист на котушку
  17.5" x 15.5" (C45)
  Захист на котушку
  Навушники
  Батарейний блок
  Захисний чохол батарейного блоку
  Сумка для перенесення
  Інструкція російською мовою
  Гарантійний талон


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com