• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Golden Mask One 24 кГц - Изображение 1
 • Металошукач Golden Mask One 24 кГц - Изображение 2
 • Металошукач Golden Mask One 24 кГц - Изображение 3

Металошукач Golden Mask One 24 кГц

Golden Mask 11458.00
11 458 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  ПРИ ПОКУПКЕ ДАННОГО ДЕТЕКТОРА

  ВЫ ПОЛУЧИТЕ В ПОДАРОК

  Високочастотний металошукач Golden Mask One 24 кГц один з найбільш недорогих детекторів, у яких частота вище звичайних. Недорогий, при цьому, з багатими можливостями в пошуку - відмінна дискримінація металів, висока швидка швидкість обробки сигналу, супер чутливість до найдрібніших знахідкам.

  При розробці металошукача Golden Mask One 24 кГц виробник особливу увагу приділив процесу пошуку золота. І при цьому, детектор вийшов по справжньому простий в налаштуванні і управлінні. Включайте, і ви вже збираєте знахідки.

  Чому високочастотний Golden Mask One 24 кГц краще за інших? Точна дискримінація металів з високою інформативністю. Яка знахідка під котушкою, про це ви будете знаєте ще до викопування - по звуковому відгуку, числовому позначенню металів (VDI), спектральному графіку на екрані (професійна опція!).

  У приладі дуже просто налаштувати дискримінацію, який метал ви хочете копати, а який ігнорувати. Змінити загальну чутливість. Також є зрушення частоти, що виключає можливі перешкоди. Функція гучності звучання заліза (професійна функція!). Є загальна регулювання гучності, настройка підсвічування і контрастності екрану.

  У стандартній комплектації металошукач Golden Mask One 24 кГц випускається з котушкою Golden Mask 9 × 10 DD. Цей пошуковий датчик ідеально поєднується з високою частотою - велика глибина виявлення, немає пропусків у поділ сусідніх знахідок, висока чутливість, відсутність перешкод і стабільна робота. Котушка поставляється зі знімним пластиковим захистом, що закриває робочу область. Golden Mask 9 × 10 DD походить для широкого універсального пошуку, з прицілом на всі види знахідок, надійна і великий термін служби.

  Живлення металошукача Golden Mask One 24 кГц акумулятори, 10 штук АА. При необхідності, можна застосовувати звичайні пальчикові батарейки. Акумулятори і зарядка на 220В, в стандартному комплекті.

  Нова штанга Golden Mask One 24 кГц - пряма телескопічна, з виносної держаком типу «палець». Матеріал, з якої штанга виконана - карбон, метал, пластик. Легка і надійна, плавне регулювання висоти під будь-яке зростання пошуковика. На штанзі металевий підлокітник, який ніколи не зламається і не вам зіпсує коп.

  Кріплення котушки звичайне, пластиковим болтом з гумовими ущільнювачами. У комплекті присутні дві стяжки для фіксації дроти. Головна особливість штанги, це її компактність в складеному стані. Котушку для зручності можна розгортати на 90 градусів. В цілому, це одна з кращих штанг, і її варіанти користуються попитом у власників металошукачів інших брендів.

  Golden Mask One 24 кГц один з кращих серед доступних високочастотников. При цьому, металошукач недорогий. Можливості даного пошукового приладу з великим запасом на майбутнє. Сучасний детектор, який приносить самі свого господаря знахідки, надійний і зручний.


  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Тип металошукача - Грунтовий;
  Екран (Дисплей) - Є, високо контрастний монохромний;
  Електронна схема - VLF;
  Робоча частота - 24 кГц;
  Числове позначення мети VDI / TargetID - Є;
  Баланс грунту, ручний - Ні;
  Баланс грунту, авто - Ні;
  Відбудова перешкод / ​​Зрушення частоти - Є;
  Звуковий відгук (кількість тонів) - 2;
  Регулювання гучності - Є;
  Режим пінпоінт - Ні;
  Роз'єм для дротових навушників - Є;
  Змінні котушки - Допускаються;
  Вага в зібраному вигляді - 1350 грам;
  Регульований розмір (висота) - 100-135 см;
  Живлення - 10 шт акумулятори 1500 mAh, NiMH.


  КОМПЛЕКТАЦІЯ

  Блок керування
  Штанга
  Зарядний пристрій
  Акумулятори АА 10 шт.
  Котушка 12"
  Гарантійний талон
  Інструкція


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com