• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Garrett PRO Pointer II - Изображение 1
 • Металошукач Garrett PRO Pointer II - Изображение 2
 • Металошукач Garrett PRO Pointer II - Изображение 3

Металошукач Garrett PRO Pointer II

Garrett 3640.00
3 640 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  ПРИ ПОКУПКЕ ДАННОГО ДЕТЕКТОРА

  ВЫ ПОЛУЧИТЕ В ПОДАРОК

  Металошукач Garrett PRO POINTER II - це пінпоінтер, мініатюрний прилад для швидкого пошуку металевих цілей у відвалах землі і ямках.

  Щоб не витрачати по десять хвилин, сидячи над кожною ямкою і перетираючи в руках грудочки землі в пошуках жаданої монети або іншої цінної мети, в той час як Ваші конкуренти, вже озброєні Garrett PRO POINTER II тільки встигають складати знахідки в підсумок, купіть цей мініатюрний прилад і випробуйте справжній комфорт і радість від кожної знахідки!

  Звуком і вібрацією Garrett PRO POINTER II покаже Вам місце знаходження навіть найдрібнішої мети. Відтепер вибір луски з оранки, пошук прикрас на пляжі або пошук військових артефактів стануть для Вас приємним процесом, що займає мінімум часу.

  Тільки згадайте, як зазвичай все відбувається – Ви знаходите ціль, вивертаєте лопатою величезний кому землі, а потім болісно трясете грудочками перед котушкою детектора, сидячи в незручній позі над ямкою. Хвилин п'ять-десять може піти на відпрацювання тільки однієї цілі, а це недозволена розкіш! З пінпоінтером Garrett PRO POINTER II Ви працюєте за системою, швидко і чітко: вивернули кому землі, розбили його акуратно лопатою, швидко провели пінпоінтером по стінках ямки, переконуючись, що ціль вже на поверхні, а потім просканували і вийняту землю, миттєво локалізуючи шуканий об'єкт. Навіть не хвилину, а секунди забере у Вас відтепер весь процес вилучення і виявлення знахідки!

  Велика площа скануючої зони приладу, "круговий огляд" і висока чутливість роблять пінпоінтер дуже зручним в роботі. Всього одна кнопка включення і виключення, ніяких додаткових настроювальних маніпуляцій з приладом не потрібно!

  У Вашому арсеналі також підсвічування, кобура для перенесення пінпоінтера на поясному ремені і жорсткий гребінь для очищення металевого об'єкта від налиплого бруду.
  Пінпоінтер Garrett PRO POINTER II відповідає стандартам IEC 60529 IP 66 щодо захисту від пилу і води. Весь прилад можна обполіскувати / мити у воді.

  Якщо Ви вирішили всерйоз зайнятися металопошуком, Garrett PRO POINTER II Вам буде просто необхідний, цей малюк створює чудові умови для високопродуктивного і комфортного пошуку!


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com