• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Garrett AT PRO - Изображение 1
 • Металошукач Garrett AT PRO - Изображение 2
 • Металошукач Garrett AT PRO - Изображение 3

Металошукач Garrett AT PRO

Garrett 15960.00
15 960 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  ПРИ ПОКУПКЕ ДАННОГО ДЕТЕКТОРА

  ВЫ ПОЛУЧИТЕ В ПОДАРОК

  Металошукач Garrett AT PRO відкриває для Вас абсолютно нові можливості в пошуку. Професійний металошукач Garrett AT PRO створений для того, щоб в рівній мірі бути корисним як при будь-яких наземних пошукових експедиціях, так і при підводному пошуку в прісноводних і солоних водоймах (при глибині занурення до 3 метрів).

  В арсеналі пошуковика тут цілих 6 встановлених програм пошуку з можливістю їх коригування, включаючи і призначений для користувача режим. Всі програми адаптовані для українських умов і цілей.

  Шкала дискримінації детектора розбита на 20 сегментів, що дозволяє прецизійно налаштовувати детектор на прийом потрібних і на відсікання непотрібних металевих цілей.
  Металодетектор Garrett AT PRO безпомилково визначає тип цілі і матеріал, з якого вона зроблена, сигналізуючи оператору міткою на шкалі дискримінації, багатотональним звуковим відгуком і, що особливо важливо, за допомогою цифрового ідентифікатора цілі.

  Інноваційна котушка 8,5 "x 11" DD PROformance прекрасно зарекомендувала себе на українських просторах і в підводному пошуку. Датчик незвичайної форми створений спеціально з тією метою, щоб дозволяти швидко вести глибинну розвідку на великих просторах і займатися «ловом бліх» на локальних ділянках, в тому числі і на майданчиках, де в землі крім корисних цілей зустрічається багато сміття. Котушка не створює помилкових сигналів, прекрасно справляється з дуже дрібними цілями, а також з металевими артефактами складної форми, з монетами, що лежать в землі під нахилом або і зовсім – на ребрі.

  Котушка 8,5 "x 11" DD PROformance повністю захищена від зносу корпусом з міцної ударостійкої пластмаси і не вимагає додаткового захисту навіть при самому інтенсивному і довголітньому графіку експлуатації.

  Старовинні монети (в тому числі і середньовічна срібна і мідна луска), золото і срібло пляжів, раритети середньовіччя, військові артефакти і звичайно скарби стануть Вашими, якщо Ви вирішите купити Garrett AT PRO!

  У стандартному комплекті поставки Ви отримаєте не тільки комплект батарей, але і фірмові (не підводні) навушники!


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com