• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Garrett AT Max + Pro-Pointer AT Z-Lynk - Изображение 1
 • Металошукач Garrett AT Max + Pro-Pointer AT Z-Lynk - Изображение 2
 • Металошукач Garrett AT Max + Pro-Pointer AT Z-Lynk - Изображение 3

Металошукач Garrett AT Max + Pro-Pointer AT Z-Lynk

Garrett 23520.00
23 520 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  Новинка компанії Garrett найпотужніший багатофункціональний металошукач Garrett AT MAX поєднав у собі все найкраще з попередніх популярних моделей Garrett AT PRO і Garrett AT GOLD. Металошукач Garrett AT MAX володіє величезною кількістю режимів і високою чутливістю. За допомогою нього можна шукати не тільки чорні метали, але і срібло, золото, легко відрізняючи їх від непотрібного мотлоху. Цей металошукач призначений для тих, хто займається пошуком скарбів на професійному рівні, але і початківець пошуковик впорається з ним легко, так як спрямованість на просте сприйняття управління в цій моделі збереглася.

  - Великий блок управління металошукача оснащений дисплеєм, на якому відображаються режими і результати пошуку. Для зручності використання в нічний час дисплей обладнаний підсвічуванням.

  - Дискримінація налаштовується на панелі управління і має дуже широкий спектр з тонкими настройками. Тільки для "чорних " металів передбачено 44 сегменти пошуку. Окремі налаштування для кольорових металів з багатотональним звуковим розпізнаванням.

  - При знаходженні металевого предмета детектор видає звуковий сигнал. Його інтенсивність залежить від виду металу і величини предметів.

  - Всього 4 режими роботи з внутрішнім функціоналом налаштувань: "всі метали", " монети", "нульова дискримінація", "користувальницький - ручний вибір".

  - Автоматичний і ручний баланс грунту з роздільною здатністю в 175 пунктів дозволяє працювати на всіх типах грунтів, включаючи солоні пляжі і високомінералізовані грунти.

  - Автоматична функція "Ground Balance Window" - ексклюзивна фішка АТ-детекторів, що балансує прилад по грунту в деякому діапазоні значень, що дозволяє впізнати локальні зміни стану грунту, і за рахунок цього виділити слабші сигнали від цілей.

  - Працює на частоті 13,6 кГц.

  - У комплекті бездротові навушники MS - 3 Wireless Headphones, через які можна вловлювати найтонші нюанси звукового сигналу пошуку. Працюють завдяки вбудованому модулю Z-Lynk.

  - Сам металошукач відноситься до класу вологозахищених, допускається занурення у воду і пошук на глибині до 3 метрів.

  - Працює металошукач Garrett AT MAX від 4х акумуляторів типорозміру АА (пальчикових). Одного стандартного заряду вистачає на 2 світлових дня інтенсивної роботи.


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com