• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Garrett ACE EURO - Изображение 1
 • Металошукач Garrett ACE EURO - Изображение 2
 • Металошукач Garrett ACE EURO - Изображение 3

Металошукач Garrett ACE EURO

Garrett 9800.00
9 800 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  Металошукач Garrett ACE EURO відкриває нові горизонти пошуку для тих, хто прагне купити металошукач зі справжнім бійцівським характером, але за доступною ціною.

  У Вашому арсеналі тепер будуть п'ять встановлених програм пошуку, багатотональний звуковий відгук і надійна інноваційна котушка, що володіє підвищеними властивостями чутливості і глибини виявлення цінних об'єктів, зроблена за технологією Double-D.

  Доручіть своєму Garrett ACE EURO будь-які завдання: пошук старовинних монет, пошук коштовностей на пляжах і мілководді, пошук старожитностей або пошук військових артефактів – скрізь цей недорогий металошукач проявить себе з найкращого боку.

  Велика котушка 8,5 "x 11" DD PROformance це інноваційний продукт високих технологій. Незвичайна форма котушки не випадкова, вона дозволяє вести і глибинну розвідку місцевості і виявляти дуже дрібні цілі. Корпус котушки виготовлений зі спеціального ударостійкого, зносостійкого і довговічного пластику, а підошва вперше в історії металодеткторного виробництва не вимагає придбання додаткового захисту.

  Garrett ACE EURO, оснащений адаптованим до українських умов пошуку, процесором обробки сигналу і встановленими програмами пошуку, чудово проявив себе при роботі у всіх куточках України, зарекомендувавши детектор, як чіткий і не вбивається прилад для просунутого пошуку.

  Легкість детектора і легкість управління додають комфорту і роблять весь процес пошуку цінностей і скарбів виключно приємним!


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com