• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Garrett ACE 400i - Изображение 1
 • Металошукач Garrett ACE 400i - Изображение 2
 • Металошукач Garrett ACE 400i - Изображение 3

Металошукач Garrett ACE 400i

Garrett 11732.00
11 732 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  ПРИ ПОКУПКЕ ДАННОГО ДЕТЕКТОРА

  ВЫ ПОЛУЧИТЕ В ПОДАРОК

  Металошукач Garrett ACE 400i це один найбільш перспективних бюджетників, що розкриває перед його Власником весь потенціал суперсучасних пошукових машин.
  Якщо Ви вирішите купити металошукач Garrett ACE 400i, у Вашому арсеналі виявиться прилад, в якому реалізовані не просто інноваційні рішення, але зібрані найголовніші функціональні і настроювальні можливості, властиві професійним металошукачам!

  Автоматичне балансування по грунту забезпечує граничні показники глибини виявлення металевих цілей на будь-яких типах грунтів без вашого контролю. Солоні пляжі, виходи на поверхню глини, «гарячі» камені та інші неприємності, пов'язані зі шкідливим впливом на глибину виявлення детектора і на його стабільність в роботі тепер не страшні власникам Garrett ACE 400i, адже прилад в автоматичному режимі врахує такі фактори і доб'ється максимального проникнення сигналу в грунт.

  Встановлені програми спеціально адаптовані до українських умов пошуку, кожну з них ви зможете скорегувати, виходячи з конкретної пошукової задачі. Є і цілком призначений для користувача режим, в якому маску дискримінації ви створите самостійно!

  Вперше в металошукачах бюджетної серії Garrett ACE реалізований цифровий ідентифікатор цілі, який укупі з індикатором на шкалі дискримінації і багатотональним відгуком дозволяють безпомилково визначати цінність цілі до її викопування. Ви не витрачаєте сил і часу на марні розкопки.

  Спеціальна функція IRON AUDIO, реалізована в моделі Garrett ACE 400i дає можливість відсівати іржаві пробки і цвяхи, а також великі залізні об'єкти, настільки важко визначені іншими детекторами.

  Повністю універсальний металошукач Garrett ACE 400i дозволить Вам з успіхом зайнятися пошуками скарбів, старовинних монет, прикрас на пляжах і мілководді, військовим пошуком або пошуком стародавніх реліквій.

  Garrett ACE 400i - чудовий вибір у співвідношенні ціна/можливості/якість!

  У комплект поставки включені приємні бонуси - фірмові навушники і захисний чохол на блок управління.


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com