• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
Металошукач Bounty Hunter Junior - Изображение 1
 • Металошукач Bounty Hunter Junior - Изображение 2
 • Металошукач Bounty Hunter Junior - Изображение 3

Металошукач Bounty Hunter Junior

Bounty-Hunter 2840.00
2 840 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  ПРИ ПОКУПКЕ ДАННОГО ДЕТЕКТОРА

  ВЫ ПОЛУЧИТЕ В ПОДАРОК

  BOUNTY HUNTER JUNIOR з котушкою 6" - мабуть, єдиний у світі справжній дитячий металошукач, з яким малюк зможе не просто грати, але і робити дивовижні цінні знахідки! Діти люблять возитися в землі - надайте цьому заняттю особливий цікавий сенс!

  Металошукач BOUNTY HUNTER JUNIOR - не іграшка, це справжній прилад для пошуку підземного металу, тільки в маленькому і легкому корпусі, спеціально адаптований для дитини.

  Якщо Вашому малюкові виповнилося п'ять років, Ви можете розширити коло його занять та інтересів новим захопленням - металошукачем, для цього достатньо купити металошукач BOUNTY HUNTER JUNIOR!

  З цього моменту Ви і Ваша дитина зможете проводити більше часу разом, об'єднані спільним хобі, мініатюрний металошукач також зможе дозволити батькам на відпочинку побути разом, поки підростаюче покоління буде захоплено шукати скарби.

  Металодетектор BOUNTY HUNTER JUNIOR не вимагає особливого досвіду роботи - тут все підпорядковано формулі простоти і інтуїтивного сприйняття. Всього дві рукоятки на панелі управління, одна з яких відповідає за рівень дискримінації, а інша за рівень чутливості, допомагають адаптувати BOUNTY HUNTER JUNIOR до поточних умов пошуку, адже малюк може вийти зі своїм власним пошуковим детектором на сусіднє поле або відправитися на морське узбережжя, де через склад грунту умови пошуку будуть зовсім іншими.

  Конструкція BOUNTY HUNTER JUNIOR дозволяє налаштувати його розмір під комплекцію і зростання дитини, так що куплений п'ятирічному шукачеві скарбів металошукач буде супроводжувати йому в захоплюючих експедиціях кілька років, досить буде тільки збільшувати виліт штанги, щоб зробити пошук комфортним.

  Металодетектор вийшов легким, всього то півкіло в спорядженому стані, тому дитина не буде втомлюватися, Ви ж можете підключитися до процесу на моменті вилучення знахідок із землі.

  Маленька, але працьовита моно котушка діаметром 6 дюймів дозволяє відмінно працювати на пляжі, в полі і в лісі, вона повністю герметична, так що зі своїм BOUNTY HUNTER JUNIOR Ваш малюк може спробувати щастя і в пошуках на мілководді. Якщо ж говорити про глибину виявлення об'єктів за допомогою BOUNTY HUNTER JUNIOR, то великий металевий предмет детектор "побачить" на великій глибині!


  ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

  Вага в коробці: 0,905
  Розміри коробки: 17x57x16
  Гарантія: 2 роки на блок і 1 рік на котушку
  Індикатор стану батареї: так
  Вид батарей: 9В (типу крона) 2шт
  Водонепроникність: по блок управління
  Тип дисплея: стрілочний
  Звукова індикація: Однотональна
  Робоча частота: 6,5
  Режими пошуку: 1
  Рівень: Дитячий


  КОМПЛЕКТАЦІЯ

  Металошукач
  Інструкція по експлуатації
  Гарантійний талон


 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com