• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
 Блок металошукача Пірат - Изображение 1
 • Блок металошукача Пірат - Изображение 2

Блок металошукача Пірат

750.00
750 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  Блок повністю зібраний, перевірений і готовий до роботи. Він може бути використаний, як для заміни вийшов з ладу наявного у вас блоку в вашому металошукачі, так і для самостійної збірки готового виробу.
  Встановивши блок металошукача на штангу і підключивши котушку ви можете приступати до пошуку металів. Для самостійного виготовлення котушки приладу нижче буде приведена таблиця, скориставшись якою ви зможете виготовити датчик або кілька датчиків необхідних для вас розмірів, від так званих котушок "снайперок" до великих глибинних датчиків. Пірат Про бачить все метали, дискримінацією не володіє. Електронний блок складається з друкованої плати металошукача на якій встановлений акумуляторний відсік в
  якому в свою чергу знаходиться Li-ion акумулятор 18650. Напруга такого акумулятора в номіналі становить 3.7V а для харчування металошукача необхідно 9-12V, тому на друкованій платі розміщений підвищує перетворювач MT3608 налаштований на вихідну напругу 12V. Таке харчування блоку дозволяє отримати хорошу глибину пошуку і малу вагу електронного блоку з джерелом живлення. Так само на платі встановлений контролер зарядки TP4056. Це дозволяє заряджати акумулятор не дістаючи його з блоку.
  Підключення зарядного пристрою здійснюється через роз'єм Micro USB знаходиться з нижньої сторони корпусу, для чого там передбачено технологічний отвір. При підключенні роз'єму потрібно бути уважним і вставляти роз'єм правильної стороною, та б не зігнути його. Зарядний пристрій і з'єднувальний шнур входять в комплект електронного блоку. Li-ion акумулятор 18650 так само встановлений і входить в базову комплектацію. Плата металошукача Пірат Про з акумулятором, контролером заряду і підвищує перетворювачем розміщена в корпусі D65B до якого в свою чергу прикріплена рукоятка металошукача. Рукоятку можна закріпити на штангу діаметром 22 мм, при цьому вам не потрібно виставляти співвісність, так як
  рукоятку можна вільно переміщувати уздовж осі штанги і змінювати кут по відношенню до датчика і підлокітнику. На передній панелі блоку встановлені ручки регулювання металошукача. Передбачена груба і точна настройка для зручності роботи. Так само на передній панелі розташований динамік. На задній панелі розташований вимикач, роз'єм mini XLR 5 Pin для підключення датчика, а так само тих. отвір для спостереженням за процесом заряду акумулятора. У ньому спостерігаються червоний і зелені світлодіоди розташовані на платі контролера заряду. Коли горить червоний йде зарядка, коли загорілося зелене то заряд закінчено. Не забувайте відключати блок після закінчення роботи з приладом в уникненні розряду акумулятора.
 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com