• Металошукачі

СТАНЬ КАМРАДОМ

ПРЯМО СЕЙЧАС !!!
 Блок металошукача Coinmaster - Изображение 1
 • Блок металошукача Coinmaster - Изображение 2

Блок металошукача Coinmaster

950.00
950 ₴
Есть в наличии
Добавить в корзину Купить в один клик
  • МЫ ОБЕСПЕЧИМ

  • image-description

   Бесплатную доставку по Киеву за 2 часа

  • image-description

   Сувенирную продукцию

  • image-description

   Гарантию 2 года. Свой сервисный центр

  Рідкокристалічний дисплей
  Ручне регулювання чутливості (увага: чутливість не можна встановлювати на максимальну позначку, якщо високий рівень мінералізації або поблизу лінії електропередач).
  Можливість послідовного відсікання непотрібних металів при пошуку
  Два режими роботи: динамічний і режим точного цілевказівки (Pin-Pointer)
  Можна підключити навушники (роз'єм 1 \ 4 "Jack)


  На компактному монохромному дисплеї відображається вся необхідна інформація (дискримінація, заряд батареї, приблизна глибина залягання предмета, чутливість). На відміну від більш дорогих металодетекторів, даний прилад простий у використанні і розібратися з основними функціями можна навіть на інтуїтивному рівні.
  Незважаючи на свою легкість і простоту металодетектор показує гідну продуктивність. Буде запропоновано можливість селективного пошуку з можливістю відображення глибини, на якій знаходяться дрібні предмети. Металодетектори дозволяють шукати залізо, мідь, золото, бронзу і срібло і інші метали металів. White's Coinmaster \ Coinmaster Pro один з кращих металодетекторів, який зарекомендував себе відмінно при відсівання чорних металів і більш точному пошуку колір металу.
  Пошук під водою для цієї моделі також не проблема. Котушку можна спокійно занурити під воду, Але! Тільки до блоку управління. Сам блок боїться води і його краще берегти від попадання вологи. Апарат покаже точні дані, без викривлень, як і на суші, так і у воді.
 • Оценка:

Камрад
улица Дмитрия Луценко, 12 Киев, Украина, 03193 01000 Киев
0800334617, mykamrad@gmail.com